KONST / Litografier / Färglitografi 15382038
nr 1538 2038
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Jorgo Krallis (f. 1937), "Star Wars". Signerad, numrerad 81/180. Färglitografi, bildmått: 56x80 cm, yttermått inklusive ram: 66x90 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:20:57
300 kr
350 kr
500 kr
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis